Юридичні послуги

Кваліфікована правова допомога дозволяє ефективно та відносно безболісно розв’язати правові спори та захистити власні інтереси в суді.

Вихід на український ринок

Едванс Консалтінг спеціалізується на корпоративному, податковому праві та бізнес-консалтингу, тому чудово знає всі тонкощі українського законодавства і допоможе з відкриттям будь-якого бізнесу. Ви можете не хвилюватися щодо запуску своєї справи в Україні, ми розповімо Вам про всі нюанси, ризики та переваги і відкриємо бізнес безпечно та законно.

Ми допоможемо швидко та з мінімальними витратами вийти на український ринок незалежно від того, чи буде Ваш бізнес діяти лише в Україні, чи буде частиною масштабних бізнес-структур. Наші юристи зацікавлені не лише в створенні юридичної особи, але й в повному та всебічному запуску робочих процесів бізнесу: організації працевлаштування, отриманні дозволів та ліцензій, захисті прав інтелектуальної власності тощо.

Едванс Консалтінг пропонує наступні етапи, з яких складається вихід на український ринок:

Бізнес-консалтинг

На цьому етапі ми проаналізуємо цілі Вашої майбутньої діяльності та підберемо найоптимальнішу організаційно-правову форму для ведення бізнесу, наприклад, ФОП, ТОВ, іноземне представництво, іноземна дочірня компанія. Бізнес-консалтинг включає розробку бізнес-моделі з урахуванням виду господарської діяльності, запланованого фінансового обороту.

Податковий консалтинг

Податковий консалтинг спрямований на визначення оптимальної податкової системи для діяльності іноземця та урахування всіх потенційних ризиків і майбутніх витрат. Як наслідок, ви будете мати податковий план, пропозицію щодо податкових пільг та мінімізації податкових ризиків для обраної форми ведення бізнесу.

Створення бізнесу

Наші юристи в найкоротші строки підготують повний пакет документів для створення бізнесу з урахуванням побажань клієнта та вимог законодавства, також нададуть повний супровід і представництво у всіх державних органах в межах реєстрації.

Організація роботи бізнесу

Після створення компанії важливо правильно налаштувати робочий процес відповідно до норм чинного законодавства. Ми роз’яснимо всі нюанси щодо: 1) міграційного законодавства, 2) трудового законодавства, 3) отримаємо необхідні висновки, дозволи, ліцензії, 4) організуємо роботу на підприємстві в межах кадрового обліку, щодо дотримання вимог законодавства про працю, санітарного контролю, 5) забезпечимо захист прав інтелектуальної власності, 6) забезпечимо організацію придбання нерухомого майна тощо.

Юридичний супровід

Поточна робота підприємства та постійні зміни в законодавстві потребують періодичних консультацій та роботи юристів. Наші послуги можуть бути корисними щодо супроводу та оскарження перевірок контролюючих органів, підготовки та аналізу договорів, судового представництва тощо.

Бухгалтерський супровід

З першого дня роботи у власника бізнесу в Україні виникає обов’язок нараховувати та сплачувати податки, подавати бухгалтерські звіти. Ми повністю звільнимо вас від ведення бухгалтерського обліку, складання та подання фінансової звітності. Наші бухгалтерські послуги включають, зокрема: бухгалтерський та податковий облік; огляд первинних документів та їх визнання в системі бухгалтерського обліку; підготовку та подання обов’язкових статистичних звітів; підготовку та подання податкової звітності; підготовку внутрішньої первинної документації; банкінг.

 

Зв'яжіться з нами

Питання? Консультації? Співробітництво? Ми завжди готові
проконсультувати і надати кваліфіковану допомогу
вашому бізнесу.

info@ac.in.ua

Одеса

м. Одеса, пров. Маяковського, 8

Київ

+38-094-955-10-78

м. Київ, вул. Ломоносова, 73

Приєднуйтеся до нас в соц.мережах