Юридичні послуги

Кваліфікована правова допомога дозволяє ефективно та відносно безболісно розвязати правові спори та захистити власні інтереси в суді.

Корпоративне право: створення, реєстрація, реорганізація, ліквідація та купівля-продаж бізнесу, M&A

Для вдалого та безпечного ведення бізнесу варто подбати про його юридичний супровід, починаючи із заснування. Наші послуги в сфері Корпоративного права включають повний комплекс правових дій, пов’язаних із створенням, реорганізацією та ліквідацією бізнесу, зокрема:

  • Створення та реєстрація ФОП (фізична особа-підприємець), ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю), ТДВ (товариство з додатковою відповідальністю), АТ (акціонерне товариство), повне та командитне товариство.
  • Консультування з питань підбору підходящої організаційно-правової форми, системи оподаткування, підбору КВЕД.
  • Розробка корпоративних документів, внесення змін до них (статут, рішення органів управління, протоколи тощо)
  • Правовий супровід проведення загальних зборів учасників (акціонерів), засідань наглядової ради, ревізійної комісії
  • Внесення змін до розміру статутного капіталу
  • Внесення змін до установчих документів
  • Реорганізація бізнесових структур, зокрема злиття, приєднання, виділ, перетворення
  • Зміна складу учасників (акціонерів)
  • Ліквідація підприємства
  • Супроводження купівлі-продажу корпоративних прав, угод з M&A (злиття та поглинання) включаючи структурування бізнесу для продажу, правовий супровід процедури придбання бізнесу, зокрема підготовка або участь у веденні переговорів з партнерами, правовий аналіз діяльності контрагентів, аналіз та розробка договорів та інших необхідних документів купівлі бізнесу тощо.

почни сьогодні

Не турбуйся про деталі, довір справу справжнім професіоналам.

Advance Consulting – команда професіоналів, яка з 2012 року успішно працює в сфері бухгалтерського та податкового обліку, аудиту і юридичних послуг, фінансового консалтингу в області побудови та автоматизації управлінського обліку, казначейства, фінансового менеджменту

про компанію

Для нас не існує “не важливих” клієнтів.

В умовах сильної конкуренції на ринку, де на перший план виходить не ціна за надану послугу, а якість її виконання, команда Advance Consulting використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, вивчає проблеми компанії клієнта та знаходить шляхи їх вирішення.

“Уже несколько лет сотрудничаем с командой Advance Consulting. Ребята реально разбираются в законодательстве, уже не раз помогали решить некоторые юридические вопросы. Надеюсь на дальнейшее плодотворное сотрудничество. “”

Алексей Иванович

“С командой Гуцула Анатолия уже достаточно давно работаем. Все сотрудники компетентны в вопросах бухгалтерского учета и налогового законодательства. Желаю компании процветания в будущем.”

Екатерина Викторовна

“Ребята очень помогли при открытии своего дела. Проконсультировали, рассказали, как все в бух. учете функционирует. Сейчас полностью “ведут” мое предприятие. Я доволен.”

Станислав

приєднуйся до нас

Успіх клієнта – наша перемога

За час існування Advance Consulting ми надали послуги більше ніж 80 компаніям різних сфер діяльності. Під час роботи з клієнтами ми враховуємо особливості бізнесу, стратегічні цілі та наявні ресурси. Така система співпраці дозволяє досягнути поставленої мети за найкоротший час.

Зв’яжіться з нами

Питання? Консультації? Співробітництво? Ми завжди готові
проконсультувати і надати кваліфіковану допомогу
вашому бізнесу.

info@ac.in.ua

+38-048-702-80-78

+38-048-737-61-49

+38-094-955-10-78

м. Одеса, пр-т Гагаріна, 12а, офіс 405

Приєднуйтесь до нас в соц.мережах