Всі юридичні особи зобов’язані оновити інформацію про кінцевих бенефіціарів

від Лип 6, 2021

8 червня 2021 року Міністерством Юстиції України було зареєстровано наказ Міністерства Фінансів України «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» № 163 від 19.03.2021 (далі – «Наказ»), яким запроваджено обов’язок для  кожної юридичної особи подати (оновити) державному реєстратору інформацію про кінцевих бенефіціарних власників (структуру власності компанії).

Відповідно до п. 4 Перехідних положень Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» це правило є обов’язковим для всіх юридичних осіб, зареєстрованих в Україні.

Подати вказану інформацію необхідно впродовж трьох місяців з моменту набуття чинності Наказом – тобто до 11 жовтня 2021 року.

Структура власності – офіційний документ, який обов’язково надається державному реєстратору з ціллю встановити кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи. Структура власності виражається в схематичному зображенні, на якому відображено всіх осіб, які прямо чи опосередковано володіють українською юридичною особою.

Неподання або несвоєчасне подання державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 17 000 грн. до 54 000 грн. (ст. 166-11 КУпАП), покладеного на керівника юридичної особи.

Юристи Advance Consulting пропонують свої послуги з оновлення інформації щодо кінцевих бенефіціарів власників Вашої компанії, що включають:

  1. Аналіз структури бізнесу;
  2. Підготовка необхідного пакету документів;
  3. Організація подачі документів;
  4. Контроль внесення змін до реєстру.

Вартість наших послуг складе лише 2000 грн., не враховуючи додаткові витрати*.

*орієнтовна вартість додаткових витрат залежить від структури власності компанії та становить від 1200 грн.

 

Зв'яжіться з нами

Питання? Консультації? Співробітництво? Ми завжди готові
проконсультувати і надати кваліфіковану допомогу
вашому бізнесу.

info@ac.in.ua

Одеса

м. Одеса, пров. Маяковського, 8

Київ

+38-094-955-10-78

м. Київ, вул. Ломоносова, 73

Приєднуйтеся до нас в соц.мережах