Юридичні послуги

Кваліфікована правова допомога дозволяє ефективно та відносно безболісно розв’язати правові спори та захистити власні інтереси в суді.

Абонентське обслуговування

Безумовно, у веденні бізнесу в межах суворих правових рамок без юриста – а то й цілого юридичного відділу – не обійтися. При цьому іноді кількість юридичних завдань на підприємстві не надто значна для прийняття до штабу юриста, а іноді навпаки – для вирішення поточної проблеми знань та досвіду одного юриста недостатньо. Саме для уникнення таких ситуацій ми пропонуємо абонентське обслуговування бізнесу.

Чому аутсорсинг кращий, ніж працевлаштування штатного юриста?

  1. Вигідно – не потрібно сплачувати податки на заробітну плату юриста.
  2. Ефективно – у компанії працюють юристи, що спеціалізуються на різних правових сферах.
  3. Надійно – юридична компанія не хворіє, не йде у декретну відпустку, не звільняється.
  4. Зручно – штатного юриста не так і легко звільнити у зв’язку з особливостями трудового законодавства, тоді як в договорі з юридичною компанією детально регламентовані умови припинення співробітництва.
  5. Безпечно – з юридичною компанією укладається договір про нерозголошення, який гарантує клієнту захист від витоку конфіденційної та комерційної інформації.

Що ми пропонуємо?

Ми забезпечуємо юридичне консультування та супровід юридичних проєктів на підставі договору абонентського обслуговування. Такий договір передбачає перелік послуг, якими може скористатися клієнт в межах такого обслуговування на умовах погодинної оплати.

Серед можливих послуг, які входять до абонентського обслуговування:

– підготовка письмових консультацій з поточних юридичних питань;

– корпоративне право;

– реєстраційні послуги;

– оподаткування;

– договірна робота і т.д.

Ми володіємо значним досвідом роботи. Надаємо послуги різними мовами, відслідковуємо зміни в законодавстві, вчасно і якісно виконуємо поставлені завдання. І основне – юристи Advance Consulting завжди турбуються про своїх клієнтів та роботу їх бізнесу.

 

Як це працює?

Абонентське юридичне обслуговування передбачає роботу юристів на запити клієнта в межах визначеної кількості годин на місяць на умовах щомісячної оплати клієнтом фіксованої суми. Вартість наших послуг складає від 4 000 грн.* на місяць.

 

*Розмір бюджету визначається відповідно до потреб клієнта та кількості годин роботи юриста, передбаченого абонентським обслуговуванням. 4 000 грн. на місяць передбачає 10 годин роботи юриста впродовж місяця.

 

У випадку перевищення обумовленої кількості годин, подальша тарифікація юридичних послуг здійснюється на умовах погодинної оплати.

Наша компанія веде ретельний облік робочого часу з кожного окремого правового питання чи проєкта. Час виставляється клієнту с мінімальним кроком в 6 хвилин. Наприкінці кожного місяця разом з рахунком-фактурою ми надаємо детальну розбивку наданих впродовж місяця послуг чи за визначеним проєктом/справою.

Вказані вище бюджети не включають вартість адміністративних та поштових платежів, послуги бюро перекладів, нотаріуса, аудитора та витрати на забезпечення можливих відряджень по завданнях клієнта. Будь-які витрати здійснюються в межах розумного і попередньо погоджуються з клієнтом для кожного окремого завдання. Такі витрати будуть окремо вказані в рахунках і підлягають додатковій оплаті.

 

Невдовзі Ви переконаєтеся, що вирішення конкретних юридичних завдань – це набагато вигідніше, аніж робота штатного юриста.

Зв'яжіться з нами

Питання? Консультації? Співробітництво? Ми завжди готові
проконсультувати і надати кваліфіковану допомогу
вашому бізнесу.

info@ac.in.ua

Одеса

м. Одеса, пров. Маяковського, 8

Київ

+38-094-955-10-78

м. Київ, вул. Ломоносова, 73

Приєднуйтеся до нас в соц.мережах