Юридичні послуги

Кваліфікована правова допомога дозволяє ефективно та відносно безболісно розв’язати правові спори та захистити власні інтереси в суді.

Due diligence (юридичний аудит)

   Процедура due diligence становить ряд заходів по формуванню реального  уявлення щодо  об’єкту інвестування.  При цьому в якості такого об’єкта може виступати юридична особа, право вимоги, об’єкт нерухомості або земельна ділянка.

   Кінцевою метою due diligence є виявлення реальних ризиків, включаючи ризик придбання обєкта інвестування за завищеною ціною, невиконання зобов’язань, ризик втрати майна або активів. Ми пропонуємо:

  1. Юридичний аналіз юридичної особи, дослідження її корпоративної передісторії, системний аудит процесів приватизації, повний аналіз правовстановлюючих документів, внутрішніх положень.
  2. Правовий аналіз об’єктів нерухомості, зокрема правовстановлюючих документів на ці об’єкти, правомірності придбання та історії переходу права власності, дозвільної документації, правомірність введення в експлуатацію, наявність обтяжень.
  3. Юридичний аналіз правовстановлюючих документів на землю, порядку оформлення права на землю, аналіз кадастрової інформації та документації із землеустрою.
  4. Податково-правовий аудит, який включає оцінку податкового навантаження, взаємовідносини з податковими органами, відповідність сплати податків щодо обсягів та в необхідні строки, оцінку ризиків щодо сплати ПДВ, податку на прибуток, податків на заробітну плату і до фондів соціального страхування, інших податків і зборів.
  5. Юридичний аналіз об’єктів інтелектуальної власності, перевірка підстав для використання торгових марок, комерційних найменувань, інших засобів індивідуалізації, охорони комерційної таємниці, правомірності використання авторського права і суміжних прав.
  6. Юридична перевірка правильності оформлення трудових правовідносин (включаючи аналіз колективних договорів, трудових договорів, контрактів з керівниками, правильності оформлення дозволу на працевлаштування іноземних громадян, взаємовідносин з профспілками та ін.).
  7. Антикорупційний аудит, compliance-аудит компанії, виявлення проблемних місць в сфері правової безпеки бізнесу, аналіз судових суперечок, учасником яких є (було) юридична особа або пов’язані з ним особи, правова оцінка можливості відновлення судового розгляду, перегляду, оскарження судового рішення, а також аналіз їх впливу на діяльність юридичної особи в майбутньому.
  8. Трудовий аудит, тобто аналіз трудових договорів, контрактів, кадрової документації, перевірка на дотримання підприємством гарантій щодо охорони праці і трудового законодавства загалом.
  9. Перевірка договірної роботи компанії, всіх значних угод, в тому числі договори позики, фінансової допомоги, кредитні договори, інші боргові зобов’язання, договори фінансування, фінансового поручительства, гарантії, договори про придбання основних засобів, інвестиційні договори тощо.

почни сьогодні

Не турбуйся про деталі, довір справу справжнім професіоналам.

Advance Consulting – команда професіоналів, яка з 2012 року успішно працює в сфері бухгалтерського та податкового обліку, аудиту і юридичних послуг, фінансового консалтингу в області побудови та автоматизації управлінського обліку, казначейства, фінансового менеджменту

про компанію

Для нас не існує “не важливих” клієнтів.

В умовах сильної конкуренції на ринку, де на перший план виходить не ціна за надану послугу, а якість її виконання, команда Advance Consulting використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, вивчає проблеми компанії клієнта та знаходить шляхи їх вирішення.

Зв'яжіться з нами

Питання? Консультації? Співробітництво? Ми завжди готові
проконсультувати і надати кваліфіковану допомогу
вашому бізнесу.

info@ac.in.ua

Одеса

м. Одеса, вул. Гоголя, 9

Київ

+38-044-221-45-51

м. Київ, вул. Ломоносова, 73

Приєднуйтеся до нас в соц.мережах