Юридичні послуги

Кваліфікована правова допомога дозволяє ефективно та відносно безболісно розв’язати правові спори та захистити власні інтереси в суді.

Due diligence (юридичний аудит)

Процедура due diligence становить ряд заходів з формування реального уявлення щодо об’єкта інвестування. При цьому таким об’єктом може виступати юридична особа, право вимоги, об’єкт нерухомості або земельна ділянка.

Кінцевою метою due diligence є виявлення реальних ризиків, включаючи ризик придбання обєкта інвестування за завищеною ціною, невиконання зобов’язань, ризик втрати майна або активів.

Ми пропонуємо:

  • Юридичний аналіз юридичної особи, дослідження її корпоративної передісторії, системний аудит процесів приватизації, повний аналіз правовстановлюючих документів, внутрішніх положень.
  • Правовий аналіз об’єктів нерухомості, зокрема правовстановлюючих документів на ці об’єкти, правомірності придбання та історії переходу права власності, дозвільної документації, правомірність введення в експлуатацію, наявність обтяжень.
  • Юридичний аналіз правовстановлюючих документів на землю, порядку оформлення права на землю, аналіз кадастрової інформації та документації із землеустрою.
  • Податково-правовий аудит, який включає оцінку податкового навантаження, взаємовідносини з податковими органами, відповідність сплати податків щодо обсягів та в необхідні строки, оцінку ризиків щодо сплати ПДВ, податку на прибуток, податків на заробітну плату і до фондів соціального страхування, інших податків і зборів.
  • Юридичний аналіз об’єктів інтелектуальної власності, перевірка підстав для використання торгових марок, комерційних найменувань, інших засобів індивідуалізації, охорони комерційної таємниці, правомірності використання авторського права і суміжних прав.
  • Юридична перевірка правильності оформлення трудових правовідносин (включаючи аналіз колективних договорів, трудових договорів, контрактів з керівниками, правильності оформлення дозволу на працевлаштування іноземних громадян, взаємовідносин з профспілками та ін.).
  • Антикорупційний аудит, compliance-аудит компанії, виявлення проблемних місць в сфері правової безпеки бізнесу, аналіз судових суперечок, учасником яких є (було) юридична особа або пов’язані з ним особи, правова оцінка можливості відновлення судового розгляду, перегляду, оскарження судового рішення, а також аналіз їх впливу на діяльність юридичної особи в майбутньому.
  • Трудовий аудит, тобто аналіз трудових договорів, контрактів, кадрової документації, перевірка на дотримання підприємством гарантій щодо охорони праці і трудового законодавства загалом.
  • Перевірка договірної роботи компанії, всіх значних угод, в тому числі договори позики, фінансової допомоги, кредитні договори, інші боргові зобов’язання, договори фінансування, фінансового поручительства, гарантії, договори про придбання основних засобів, інвестиційні договори тощо.

Попередня перевірка – завжди раціональне рішення для бізнесу щодо уникнення потенційних проблем.

почни сьогодні

Не турбуйся про деталі, довір справу справжнім професіоналам.

Advance Consulting – команда професіоналів, яка з 2012 року успішно працює в сфері бухгалтерського та податкового обліку, аудиту і юридичних послуг, фінансового консалтингу в області побудови та автоматизації управлінського обліку, казначейства, фінансового менеджменту

про компанію

Для нас не існує “не важливих” клієнтів.

В умовах сильної конкуренції на ринку, де на перший план виходить не ціна за надану послугу, а якість її виконання, команда Advance Consulting використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, вивчає проблеми компанії клієнта та знаходить шляхи їх вирішення.

Зв'яжіться з нами

Питання? Консультації? Співробітництво? Ми завжди готові
проконсультувати і надати кваліфіковану допомогу
вашому бізнесу.

info@ac.in.ua

Одеса

м. Одеса, пров. Маяковського, 8

Київ

+38-094-955-10-78

м. Київ, вул. Ломоносова, 73

Приєднуйтеся до нас в соц.мережах