Юридичні послуги

Кваліфікована правова допомога дозволяє ефективно та відносно безболісно розвязати правові спори та захистити власні інтереси в суді.

Супроводження перевірок контролюючих органів та оскарження їх результатів

Застерегти свою компанію від негативних наслідків перевірок контролюючих органів – завжди хороше рішення мудрого власника бізнесу. Керуючись багаторічним досвідом, команда Advance Consulting рекомендує завжди діяти на випередження – готуватися до перевірки заздалегідь, проводити попередній аудит, аналізувати наявність підстав для недопуску перевіряючих органів та своєчасно реалізовувати свої права.

Чим ми можемо допомогти?

  1. Консультування щодо проведення планових перевірок контролюючими органами, зокрема податковими, держпродспоживслужбою (з питань захисту прав споживачів), органами з питань праці;
  2. Підготовка субєкта господарювання до перевірки, проведення попереднього аудиту, тренінги та інструктаж працівників щодо правил поведінки під час перевірок
  3. Юридичний супровід проведення перевірок податковими, митними органами, органами з питань праці;
  4. Адміністративне оскарження рішень контролюючих органів;
  5. Представництво в суді з питань оскарження рішень контролюючих органів.

почни сьогодні

Не турбуйся про деталі, довір справу справжнім професіоналам.

Advance Consulting – команда професіоналів, яка з 2012 року успішно працює в сфері бухгалтерського та податкового обліку, аудиту і юридичних послуг, фінансового консалтингу в області побудови та автоматизації управлінського обліку, казначейства, фінансового менеджменту

про компанію

Для нас не існує “не важливих” клієнтів.

В умовах сильної конкуренції на ринку, де на перший план виходить не ціна за надану послугу, а якість її виконання, команда Advance Consulting використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, вивчає проблеми компанії клієнта та знаходить шляхи їх вирішення.

“Уже несколько лет сотрудничаем с командой Advance Consulting. Ребята реально разбираются в законодательстве, уже не раз помогали решить некоторые юридические вопросы. Надеюсь на дальнейшее плодотворное сотрудничество. “”

Алексей Иванович

“С командой Гуцула Анатолия уже достаточно давно работаем. Все сотрудники компетентны в вопросах бухгалтерского учета и налогового законодательства. Желаю компании процветания в будущем.”

Екатерина Викторовна

“Ребята очень помогли при открытии своего дела. Проконсультировали, рассказали, как все в бух. учете функционирует. Сейчас полностью “ведут” мое предприятие. Я доволен.”

Станислав

приєднуйся до нас

Успіх клієнта – наша перемога

За час існування Advance Consulting ми надали послуги більше ніж 80 компаніям різних сфер діяльності. Під час роботи з клієнтами ми враховуємо особливості бізнесу, стратегічні цілі та наявні ресурси. Така система співпраці дозволяє досягнути поставленої мети за найкоротший час.

Зв’яжіться з нами

Питання? Консультації? Співробітництво? Ми завжди готові
проконсультувати і надати кваліфіковану допомогу
вашому бізнесу.

info@ac.in.ua

+38-048-702-80-78

+38-048-737-61-49

+38-094-955-10-78

м. Одеса, пр-т Гагаріна, 12а, офіс 405

Приєднуйтесь до нас в соц.мережах