Обов’язковий продаж інвалюти буде скасовано

від Чер 18, 2019

  З ціллю спростити ведення бізнесу в Україні Нацбанк скасує вимогу, якою передбачався обов’язковий продаж валютних надходжень.

  Вказана вимога припиняє свою дію з 20.06.2019 року. Норма зобов’язувала суб’єктів господарювання здійснювати продаж 30% усіх валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. Однак з 19 червня більше не підлягатимуть для обов’язкового продажу  надходження підприємців, що надійшли на їх розподільчі рахунки.

  При цьому на макрофінансовій стабільності таке валютне послаблення негативно не відобразиться.

 Таким чином НБУ продовжує здійснювати валютну лібералізацію згідно з дорожньою картою, якою передбачено поступове зняття усіх валютних обмежень з метою поліпшення макроекономічних умов в державі.

  Цьогоріч Національний банк України пом’якшив чи зовсім скасував понад 30 валютних обмежень. Однією зі стратегічних цілей НБУ є вільний рух капіталу, черговим кроком до якого і стало скасування обов’язкового до цього продажу бізнесових валютних надходжень бізнесу.  

  Вказані зміни були затверджені в Постанові Правління НБУ від 18.06.2019 р. № 78 “Про внесення зміни до Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті”.

Зв'яжіться з нами

Питання? Консультації? Співробітництво? Ми завжди готові
проконсультувати і надати кваліфіковану допомогу
вашому бізнесу.

info@ac.in.ua

Одеса

м. Одеса, вул. Гоголя, 9

Київ

+38-044-221-45-51

м. Київ, вул. Ломоносова, 73

Приєднуйтеся до нас в соц.мережах