Бухгалтерські послуги та аудит

Допомога або повне звільнення клієнта від ведення обліку, складання та подання звітів з одночасною незалежною перевіркою фінансової звітності.

Аудит фінансової звітності, підготовленої відповідно до IFRS-IAS (МСФЗ)

Міжнародні стандарти фінансової звітності (IFRS – International Financial Reporting Standards; IAS – International Accounting Standards (міжнародні стандарти фінансової звітності) – це документи, які прийняті Радою з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та визначають порядок складання та подання фінансової звітності.

До переліку субєктів господарювання, які зобов’язані застосовувати МСФЗ входять публічні акціонерні товариства, банки, страховики, кредитні спілки, підприємства, які провадять господарську діяльність із надання фінансових послуг, із недержавного пенсійного забезпечення, допоміжну діяльність у сферах фінансових послуг і страхування.

Аудит фінансової звітності проводиться в повній відповідності з міжнародними стандартами аудиту (МСА), які визнані в Україні в якості національних стандартів. За результатами незалежної перевірки ви отримуєте аудиторський звіт з інформацією, що допоможе прийняти правильні управлінські рішення, розкриє всі суттєві аспекти діяльності, виявить слабкі місця та допоможе розробити ефективну стратегію діяльності.

Розрахуйте вартість бухгалтерських послуг

0 грн
/в місяць

Організаційно-правова форма

Виберіть Ваш варіант


Товариство з обмеженою відповідальністю


Фізична особа-підприємець

Виберіть, будь ласка, один з варіантів для продовження
Наступний крок

почни сьогодні

Не турбуйся про деталі, довір справу справжнім професіоналам.

Advance Consulting – команда професіоналів, яка з 2012 року успішно працює в сфері бухгалтерського та податкового обліку, аудиту і юридичних послуг, фінансового консалтингу в області побудови та автоматизації управлінського обліку, казначейства, фінансового менеджменту

про компанію

Для нас не існує “не важливих” клієнтів.

В умовах сильної конкуренції на ринку, де на перший план виходить не ціна за надану послугу, а якість її виконання, команда Advance Consulting використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, вивчає проблеми компанії клієнта та знаходить шляхи їх вирішення.

Зв'яжіться з нами

Питання? Консультації? Співробітництво? Ми завжди готові
проконсультувати і надати кваліфіковану допомогу
вашому бізнесу.

info@ac.in.ua

Одеса

м. Одеса, пров. Маяковського, 8

Київ

+38-094-955-10-78

м. Київ, вул. Ломоносова, 73

Приєднуйтеся до нас в соц.мережах