Бухгалтерські послуги та аудит

Допомога або повне звільнення клієнта від ведення обліку, складання та подання звітів з одночасною незалежною перевіркою фінансової звітності.

Аудит фінансової звітності, підготовленої відповідно до US GAAP

Система загальноприйнятих принципів бухгалтерського обліку (GAAPGenerally Accepted Accounting Principles) – система бухгалтерської стандартизації США — найбільша серед національних систем. Американські стандарти є більш чіткими порівняно з МСФЗ і вимагають однозначного трактування. В практичному плані US GAAP відрізняються найбільшою суворістю в плані дотримання інтересів інвесторів та кредиторів, які, як правило, вимагають подання їх бухгалтерської звітності в форматі GAAP.

Звіт незалежного аудитора підвищує довіру акціонерів, потенційних інвесторів, фінансових установ та контрагентів до фінансової звітності, адже є підтвердженням сумлінної діяльності організації та доказом інвестиційної привабливості підприємства.

В ході проведення аудиту використовується перевірена часом методологія аудиту з врахуванням масштабів і специфіки діяльності підприємства і поєднанням багаторічного досвіду і сучасних інструментів перевірок.

Розрахуйте вартість бухгалтерських послуг

0 грн
/в місяць

Організаційно-правова форма

Виберіть Ваш варіант


Товариство з обмеженою відповідальністю


Фізична особа-підприємець

Виберіть, будь ласка, один з варіантів для продовження
Наступний крок

почни сьогодні

Не турбуйся про деталі, довір справу справжнім професіоналам.

Advance Consulting – команда професіоналів, яка з 2012 року успішно працює в сфері бухгалтерського та податкового обліку, аудиту і юридичних послуг, фінансового консалтингу в області побудови та автоматизації управлінського обліку, казначейства, фінансового менеджменту

про компанію

Для нас не існує “не важливих” клієнтів.

В умовах сильної конкуренції на ринку, де на перший план виходить не ціна за надану послугу, а якість її виконання, команда Advance Consulting використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, вивчає проблеми компанії клієнта та знаходить шляхи їх вирішення.

Зв'яжіться з нами

Питання? Консультації? Співробітництво? Ми завжди готові
проконсультувати і надати кваліфіковану допомогу
вашому бізнесу.

info@ac.in.ua

Одеса

м. Одеса, пров. Маяковського, 8

Київ

+38-094-955-10-78

м. Київ, вул. Ломоносова, 73

Приєднуйтеся до нас в соц.мережах