Бухгалтерські послуги та аудит

Допомога або повне звільнення клієнта від ведення обліку, складання та подання звітів з одночасною незалежною перевіркою фінансової звітності.

Аудит фінансової звітності, підготовленої відповідно до Національних стандартів ведення бухгалтерського обліку

На основі даних бухгалтерського обліку всі підприємства, незалежно від їх організаційно-правових форм та форм власності, зобов’язані складати фінансову звітність та вести бухгалтерський облік. Аудит проводиться відповідно до Національного положення (стандарт) бухгалтерського обліку (П(С)БО) — це нормативно-правовий акт, затверджений Міністерством фінансів України, що визначає принципи та методи ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності. В українському бухгалтерському обліку є єдиний план рахунків, який є обов’язковим для застосування всіма суб’єктами господарської діяльності.

За результатами аудиту формується звіт або висновок незалежного аудитора про достовірність фінансової звітності та їх відповідність нормам П(С)БО. З огляду на висновки і рекомендації аудитора керівництво компанії може підвищити надійність системи бухгалтерського обліку, своєчасно усуваючи виявлені помилки в бухгалтерському обліку.

Розрахуйте вартість бухгалтерських послуг

0 грн
/в місяць

Організаційно-правова форма

Виберіть Ваш варіант


Товариство з обмеженою відповідальністю


Фізична особа-підприємець

Виберіть, будь ласка, один з варіантів для продовження
Наступний крок

почни сьогодні

Не турбуйся про деталі, довір справу справжнім професіоналам.

Advance Consulting – команда професіоналів, яка з 2012 року успішно працює в сфері бухгалтерського та податкового обліку, аудиту і юридичних послуг, фінансового консалтингу в області побудови та автоматизації управлінського обліку, казначейства, фінансового менеджменту

про компанію

Для нас не існує “не важливих” клієнтів.

В умовах сильної конкуренції на ринку, де на перший план виходить не ціна за надану послугу, а якість її виконання, команда Advance Consulting використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, вивчає проблеми компанії клієнта та знаходить шляхи їх вирішення.

Зв'яжіться з нами

Питання? Консультації? Співробітництво? Ми завжди готові
проконсультувати і надати кваліфіковану допомогу
вашому бізнесу.

info@ac.in.ua

Одеса

м. Одеса, пров. Маяковського, 8

Київ

+38-094-955-10-78

м. Київ, вул. Ломоносова, 73

Приєднуйтеся до нас в соц.мережах